جزیره کیش

جزیره کیش
تصاویر منتخب
11

تخفیف های نوروز ۱۳۹۷

هموطنان و میهمانان گرامی، سال ۱۳۹۷ را به یکایک شما هموطنان گرامی تبریک عرض نموده و آرزوی سالی پر خیر و برکت، همراه با سلامتی و شادکامی در کنار خانواده و خویشان را برای شما داریم.

هتل بزرگ پنج ستاره شایگان، جهت رفاه حال شما مسافرین عزیز، علاوه بر فراهم سازی بهترین امکانات تفریحی و آسایشی، تخفیف های ویژه را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا با خیال آسوده به گشت و گذار و تفریح در جزیره زیبای کیش بپردازید.

هتل پنج ستاره شایگان، با قرارگیری در یکی از بهترین نقاط جزیره چه از نظر نزدیکی به بازارها و قرار گیری در مرکز جزیره، و چه نزدیکی به دریا و اسکله تفریحی، و همچنین دارا بودن دید عالی به دریا برای اتاق ها، بهترین گزینه برای اقامت شما هموطنان در جزیره کیش می باشد.

22

گشت دور جزیره

گشت ویژه دور جزیره زیبای کیش، یک عصر رویایی برای شما خواهد بود.

مسیرهای بازدید:

بازدید از درخت سبز

شهر حریره، بندرگاه کیش

آب انبار کیش ، سفین

کلبه هور

کشتی یونایی و دماغه کیش

گشت دور جزیره کیش در یک عصر خاطره انگیز با عبور از جاده جهان به پایان خواهد رسید.

33

تفریحات دریایی

در کیش تفریحات دریایی تنوع زیادی دارد و انتخاب یکی از بین آنها سخت است. ولی اگر دلتان هیجان زیادی بخواهد، آنقدر که آدرنالین خونتان بالا برود، اسکی روی آب با قایق می‌تواند یکی از اولین انتخاب‌ها باشد. قدمت این تفریح از آنهای دیگر بیشتر است و جزو اولین‌هایی است که وارد جزیره شده. اگر بخواهیم بهتر بگوییم اولین سایت کیبل اسکی خاورمیانه متعلق به جزیره کیش است و بزرگترین سایت کیبل اسکی دنیا را هم جزیره کیش دارد.

اگر هم کیبل اسکی بلد نیستید نگران نباشید چون اول به شما آموزش داده می‌شود. کیبل اسکی یکی از ورزش‌هایی است که محدودیت سنی ندارد. سایت کیبل اسکی کیش نزدیک اسکله بزرگ تفریحی قرار گرفته. انتخاب دیگری هم هست و آن پشت تالار شهر است.

پیشنهادهای ویژه

اخبار ما را پیگیری کنید، تا از آخرین تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه ما با خبر شوید.

مشاهده پیشنهادات