برگزاری همایش پلیس ، امنیت و اصناف در هتل شایگان

برگزاری همایش پلیس ، امنیت و اصناف در هتل شایگان

برگزاری همایش « پلیس ، امنیت و اصناف » با حضور مهندس آذروش در جزیره کیش
همایش « پلیس ، امنیت و اصناف » با حضور مدیرعامل محترم هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا ، روسای صنوف و فعالان اقتصادی جزیره کیش، مسئولان سازمان منطقه آزاد و فرماندهی کل نیروی انتظامی جزیره در روز چهارشنبه ۱۸/۰۷/۹۷ در سالن اجتماعات هتل شایگان برگزار گردید .
در این همایش که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار گردید ابتدا ولی آذروش مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا به پشت تریبون آمد و ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از نقش پررنگ امنیت در حفظ و ارتقا گردشگری داخلی سخن گفت و در ادامه از همه اصناف و فعالان اقتصادی جزیره کیش خواست تا با یاری یکدیگر و با حمایت های سازمان منطقه آزاد و نیروی انتظامی گام های محکم تری جهت تسهیل ورود گردشگر و رفاه آنان در جزیره کیش بردارند .
در بخش بعدی مسیح اله صفا رییس جامعه هتلداران جزیره کیش افزود تامین امنیت اقتصادی سرمایه گذارانی که وارد جزیره کیش می شوند یکی از اولویت های مهمی است که هم وظیفه قوای نظامی و انتظامی است و هم مردم و مسوولان.
حجت الاسلام یوسف پور هم با اشاره به اینکه ارتباط پایدار و سازنده بین متولیان اقتصاد کیش و بدنه مردم و نیروی انتظامی جزء مرحله اول موفقیت محسوب می شود گفت: سختی کار نیروهای انتظامی حفظ اقتدار در کنار رافت و مهربانی است.
امام جمعه موقت کیش افزود: در شرایط کنونی یکی از عناصر مهم مقابله با تحریم ها، جامعه بازاریان هستند که با جلوگیری از گرانی و عدالت در کار خود می توانند تنش موجود در بازار را مدیریت کنند.
رحمان سادات نجفی رئیس جامعه بازرگانان و بازاریان کیش هم درک درست و واقعی از مشکلات را موضوعی موثر در کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی دانست و بیان کرد: برای برقراری رابطه موثر تر با نیروی انتظامی زمینه های مناسبی فراهم شده که عملیاتی خواهد شد.
فرمانده انتظامی جزیره کیش با تاکید بر اینکه برای رسیدن جزیره کیش به جایگاه کنونی، هزینه های اقتصادی و اجتماعی بیشماری صرف شده است و حالا و در شرایط کنونی حفظ این دستاورد و جایگاه نیازمند تعامل سازنده مردم، اصناف، مسولان و نیروهای نظامی و انتظامی است.
سرهنگ جهانبخش ، تامین و گسترش حس آرامش را موضوعی مهم توصیف کرد و با اشاره به تحلیل های رسانه ای متفکران بین المللی گفت: تحریم های آمریکا تاثیر گذار نخواهد بود و تنها به دنبال جنگ روانی با ملت ایران است
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش هم گفتگو و تعامل صنوف مختلف با یکدیگر و مسوولان را از ظرفیت های بسیار خوب ایجاد شده در دردون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: توسعه این گفتگو ها می تواند منجر به همفکری، برنامه ریزی، چاره اندیشی و حل مشکلات شود.
در پایان این همایش نیز مراسم تجلیل از فرمانده کل نیروی انتظامی جزیره کیش از طرف روسای صنوف برگزار گردید .