تقدیر از کارکنان نمونه هتل شایگان کیش با حضور مدیرعامل محترم آتیه صبا

جزیره کیش

تقدیر از کارکنان نمونه هتل شایگان کیش با حضور مدیرعامل محترم آتیه صبا

با حضور مدیرعامل آتیه صبا صورت گرفت

تقدیر از کارکنان نمونه هتل شایگان کیش

طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره هلدینگ آتیه صبا، تعدادی از کارکنان نمونه هتل شایگان کیش مورد تقدیر قرار گرفتند.

 این مراسم روز سه‌شنبه هفدهم مهرماه با حضور «ولی آذروش»، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، «علی بخشایش» و «علی‌محمد علیخان‌زاده» از اعضای هیات‌مدیره این شرکت و «مسیح‌اله صفا» رییس جامعه هتلداران کیش برگزار شد.
این مراسم پس از قرائت بیانیه سازمانی هتل و نمایش مستندی از عملکرد چهارساله شرکت آرین‌پارسه و همچنین هتل شایگان به عنوان زیر مجموعه این شرکت؛ در زمینه بهسازی، ارتقای کیفیت خدمات، کنترل هزینه و افزایش درآمد آغاز شد.
در ادامه «فرشید کریمی»، مدیرعامل شرکت آرین‌پارسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این مجموعه طی سال‌های اخیر را ارائه داد و ضمن تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا، مراتب تقدیر خود را از تمامی کارکنان شرکت آرین‌پارسه و هتل شایگان اعلام کرد.
«مسیح‌اله صفا»، ریاست جامعه هتلداران کیش نیز ضمن تشکر از عملکرد مثبت شرکت آرین‌پارسه و هتل شایگان در راستای افزایش رضایتمندی گردشگران و خدمات‌رسانی مناسب به آنان تصریح کرد: طی سال‌های اخیر، هتل شایگان همواره جزو بهترین هتل‌های جزیره کیش بوده تا جایی‌که توانسته است با بالا بردن سطح خدمات خود از یک هتل چهار ستاره به یک هتل پنج ستاره ارتقا پیدا کند.
همچنین در این مراسم «ولی آذروش»، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا ضمن تشکر از زحمات همه عوامل شرکت آرین‌پارسه؛ این ارتقا و پیشرفت چشمگیر را نتیجه برنامه‌ریزی صحیح و تلاش تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه دانست.
وی همچنین ضمن تشریح برخی از اقدامات هلدینگ آتیه صبا طی سال‌های گذشته و اشاره به اهداف پیش‌روی این شرکت، بر لزوم حفاظت از منافع بازنشستگان به عنوان قشری زحمتکش تاکید کرد.
شایان ذکر است، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره هلدینگ آتیه صبا در جریان حضور خود در هتل شایگان کیش، از تمامی بخش‌های این هتل و همچنین شرکت آرین‌پارسه بازدید کردند.
گفتنی است دیدار و نشست با «محمدابراهیم انصاری لاری»، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با رویکرد معرفی هلدینگ آتیه صبا و لزوم همکاری‌های بیشتر در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و سایر ظرفیت‌های موجود در جزیره کیش و همچنین سخنرانی در همایش «پلیس و اصناف» به میزبانی هتل شایگان کیش از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا در روز چهارشنبه هجدهم مهرماه است.